RODZICE I UCZNIOWIE - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

RODZICE I UCZNIOWIE

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty jaką ma nasza szkoła. Ta strona zawiera pakiet informacji na temat Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie.
Teksty, zdjęcia, materiały filmowe tu zawarte to jedynie fragment z tego co się dzieje w naszej. Historia gimnazjum liczy już bowiem 17 lat.
Nasza szkoła wywodzi się bezpośrednio z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, które wcześniej miało tu swoją siedzibę. Wielu nauczycieli uczących wtedy w liceum obecnie pracuje w gimnazjum. Również Patron Szkoły, wielki polski uczony Mikołaj Kopernik, który został wybrany ponownie przede wszystkim z racji przełomu, jaki za jego sprawą dokonał się w nauce to przecież nie bez znaczenia był fakt, że jego duch nierozerwalnie związany jest z historią tego pięknego budynku o ponadstuletniej już historii.

 
WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW 
 UBEZPIECZENIA DZIECI

Od woli rodzica zależy zarówno to, czy ubezpieczy dziecko i w jakiej to zrobi firmie. Szkoła również nie będzie wymagała potwierdzenia czy uczeń jest ubezpieczony. Ważne jest aby w czasie wyjazdów na wycieczki takie ubezpieczenie było ale w tym momencie rodzic zawsze może ubezpieczyć ucznia na czas trwania wycieczki (oczywiście robi to wtedy indywidualnie). Szkoła nie ma możliwości zajmowania się ubezpieczeniami i umowami z różnych firm ale postaramy sie udostępniać na naszej stronie materiały reklamowe z innych agencji ubezpieczeniowych. 

OFERTY FIRM:


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kursor stworzono na profilki.pl
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego