MARZEC - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

MARZEC

== GIMCHO 2 == > 2017/2018
< GIMCH0-NEWS >

GIMNAZJUM
BRĄZ DLA "DWÓJKI"
W dniu 20 marca odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej w piłce ręcznej dziewcząt, do których dwa tygodnie temu zakwalifikowała się drużyna z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. W zawodach wzięły udział cztery drużyny z terenu byłego województwa legnickiego reprezentujące Chojnów, Lubin, Legnicę i Wąsocz. Nasza ekipa zajęła medalowe - trzecie miejsce. Skład naszej reprezantacji: K. Gwóźdź, A. Wawroniak, A. Kwiatkowska, A. Chmielewska, Z. Guściora, A. Taras i na bramce: N. Zieleń.

AWANS DO STREFY LEGNICKIEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT DLA GIMNAZJUM NR 2 W CHOJNOWIE!
   6 marca br. w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady odbyły się Mistrzostwa Podstrefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Chojnów pod opieką p. Katarzyny Ferenc reprezentowała drużyna z Gimnazjum Nr 2 w składzie : M.Radwan, K.Gwóźdź, A.Kwiatkowska, A.Wawroniak, A.Chmielewska, N.Biernacka, A.Taras, N.Zieleń, Z.Guściora, K.Kliszcz, A.Gawron, E.Małecka.
Reprezentacja naszego gimnazjum zajęła drugie miejsce i uzyskała awans do Finału Strefy Legnickiej, który odbędzie się 20.marca.
SPEKTAKL PROFILAKTYCZNY
Po raz kolejny odwiedzili nas aktorzy z Krakowa.Traktują nas jak dobrych znajomych...chwalą za refleks i poczucie humoru, doceniają za dobry kontakt ze sztuką.Przede wszystkim jednak ostrzegają przed podejmowaniem ryzykownych zachowań.Ten spektakl opisał losy ofiary szkolnej przemocy i dręczenia.Skupienie podczas widowiska oznaczało nie tylko szacunek dla aktorów ale także znajomość tematu.
Jedni uczniowie tamat znaja z autopsji, inni dostrzegli podobieństwo ze sprawcą.
Najważniejsze w teatrze to...uczniowie mówią "cisza“... a aktor odpowiada, że widz. I ma racje, dlatego poczuliśmy sie ważni i docenieni.
UCZENNICE "DWÓJKI" NAJLEPSZE W TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ
9 marca br. odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom". W kategorii klas VII i szkół gimnazjalnych z miasta Chojnów uczennice klasy II D naszego gimnazjum : Katarzyna Kliszcz i Alicja Łopuszyńska zajęły kolejno I i II miejsce. Obie zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który odbędzie się pod koniec marca.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego