MAJ - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

MAJ

== GIMCHO 2 == > 2016/2017
< GIMCH0-NEWS >

GIMNAZJUM
 

OLIMPIADA W PZS
 
Prezentujemy relacje fotograficzną i filmową z Olimpiady lekkoatletycznej, którą zorganizował Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.
UCZENNICA CHOJNOWSKIEJ " DWÓJKI" SZÓSTA 
W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA!
 
10 maja br.we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Edukacji dla Bezpieczeństwa - finał konkursu " Uczę się bezpiecznie żyć" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W kategorii gimnazjum łącznie w eliminacjach i finale wzięło udział 77 uczestników, w tym uczennica Gimnazjum nr 2 w Chojnowie : Katarzyna Kliszcz z kl. I d przygotowywana przez swoją wychowawczynię, nauczycielkę wf i edb - panią Katarzynę Ferenc.
Podczas konkursu uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami i szeroką wiedzą dotyczącą pierwszej pomocy oraz zachowań w sytuacjach niebezpiecznych rozwiązując problemy zainscenizowane na stacjach konkursowych . Kasia doskonale poradziła sobie z większością zadań i zajęła wysokie VI miejsce w finale.
Gratulujemy! 

 
SREBRO W TURNIEJU BRD DLA " DWÓJKI"
06.05 br. na terenie WORD w Legnicy odbyły się eliminacje strefowe ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (BRD) szkół podstawowych i gimnazjalnych. W kategorii gimnazjum powiat legnicki reprezentowała przygotowywana przez nauczycielkę wf i edb Katarzynę Ferenc, drużyna chłopców z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.
Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami w zakresie udzielania pierwszej pomocy, znajomością przepisów ruchu drogowego oraz wysokimi umiejętnościami jazdy na rowerze. Skład naszej drużyny : Jakub Wengrzyn, Paweł Zazulczak i Kcper Rubik.
Gratulujemy!

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego